SZKOLENIA I KURSY
Dokształcanie to świetna okazja do rozszerzenia swoich umiejętności i kompetencji. Każdy nasz kurs i szkolenie przygotowujemy ze starannością i profesjonalizmem.

Uczestnicy otrzymują po szkoleniu:

  • certyfikat

  • skrypt szkoleniowy

  • na życzenie zaświadczenie MEN (dokument wydawany na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, uprawniający do pracy w zakresie zagadnień objętych kursem)


W trakcie szkoleń całodniowych oraz dłuższych zapewniamy obiad w cenie szkolenia.

Zapisy na szkolenia: kontakt@maseko.net lub przez formularz zgłoszeniowy.
Przy zapisach obowiązkowy zadatek w wysokości 20% wartości szkolenia.

Bank Millenium SA
Maseko Marta Piechowska
nr: 23 1160 2202 0000 0003 2563 1427
w tytule prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska, szkolenia oraz daty

Wystawiamy faktury VAT po wcześniejszej informacji (minimum 7 dni przed szkoleniem)

Szkolenia odbywają się w Medycznej Policealnej Szkole "EduMedica" w Pabianicach. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem w innym miejscu napisz do nas. Przyjeżdżamy również do firm i szkolimy na miejscu. Jeśli chcesz przeszkolić swoich pracowników w miejscu pracy z Maseko jest to możliwe!

Maseko to firma świadcząca usługi szkoleniowe z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.10/00070/2019.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz Instagramie - znajdą tam Państwo informacje o zbliżających się szkoleniach oraz zapisanie się do naszego newslettera.

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie wypełnij formularz kontaktowy

Zapisz się na szkolenie!
arrow&v

Dziękujemy za zgłoszenie!

IMG_0458.jpg

Face & Body Lift-tape

Cena szkolenia: 1800 PLN

Profesjonalne 2-dniowe szkolenie z plastrowania ciała i twarzy w celach estetycznych. Podczas szkolenia poznasz techniki korekcji limfatycznej, powięziowej i mięśniowej. Nieinwazyjna metoda liftingu twarzy oraz modelująca brzuch, uda, pośladki i biust.

image012.jpg

Joga Twarzy

Cena szkolenia: 1500 PLN

Joga twarzy to dwudniowe szkolenie, na którym nauczysz się jak pracować z mięśniami twarzy. Poznasz anatomię obszaru twarzy oraz najczęstsze problemy estetyczne, na które joga twarzy ma rozwiązanie. Na kursie również nauka robienia peelingów, toników i masek do twarzy.

Masaż głowy

Liftingujący masaż twarzy I stopnia

Cena szkolenia: 1200 PLN

Kurs dla kosmetologów i masażystów, którzy chcą poprawić zdolności manualne  dłoni w pracy z tkankami twarzy. W trakcie kursu poznasz mechanizmy starzenia się skóry, anatomię twarzy (układ mięśniowy, układ limfatyczny, układ krwionośny) czy rodzaje zmarszczek. Kurs jest przygotowaniem do masażu liftingującego II stopnia czyli japońskiego masażu Kobido.

Relaksujący masaż

Liftingujący masaż twarzy II stopnia

masaż Kobido

Cena szkolenia: 1600 PLN

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Zaawansowane techniki masażu twarzy. Ponad 50 chwytów i technik w celu jeszcze lepszych efektów. 90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej z powodu zaawansowanych technik manualnych.

rBVaSVu2I72AdNatAAItziL4WtE225.jpg

Masaż Gua Sha twarzy

Cena szkolenia: 1200 PLN

Gua sha (scraping) jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej, efektywna, klasyczna technika lecznicza. "Gua” oznacza skrobać/pocierać, natomiast „sha” oznacza „patogen”. Zabieg Gua Sha polega na usuwaniu patogenu (zastoju, bólu, nagromadzenia) stosując technikę skrobania/pocierania naoliwionej skóry odpowiednim narzędziem.

Facial-Cupping.jpg

Masaż bańką chińską twarzy

Cena szkolenia: 1000 PLN

Masaż bańką chińską twarzy to nie tylko masaż liftingujący, ale również zabieg mocno rozluźniający. Na kursie poznasz techniki pracy ze skórą w celu jej liftingu, a nie rozciągnięcia skóry! Tematyka szkolenia obejmuje również automasaż. Kurs rekomendowany dla kosmetologów, masażystów, terapeutów spa.

Leczenie akupunktura

Masaż twarzy Jacquet'a

Cena szkolenia: 1000 PLN

Kurs przeznaczony dla kosmetologów. Masaż ten wykonujemy na cerze problematycznej, trądzikowej, tłustej. Opracowany przez francuskiego dermatologa dr Jacquet Leonard Marie Lucien.

images.jpg

Terapia stawiania baniek ogniowych

Cena szkolenia: 1000 PLN

Stawianie baniek jest metodą leczenia, która wzmacnia siły samoleczące organizmu. Dobrze opanowana umiejęnosć stawiania baniek możę być z powodzeniem traktowana jako rozszerzenie metod medycznych. Podczas szkolenia opanujecie metodykę wykonania zabiegu oraz poznacie najczęstsze jednostki chorobowe, przy których stawia się bańki wraz z protokołami zabiegowymi.

4__segment_reflex_masaz_4a1103.jpg

Masaż segmentarny

Cena szkolenia: 1500 PLN

Masaż segmentarny opiera się na neurofizjologicznych powiązaniach między określonymi obszarami skóry, tkanki łącznej i mięśniowej, naczyniami a narządami wewnętrznymi, które są unerwione przez ten sam segment rdzenia kręgowego. W masażu segmentarnym wykorzystuje się techniki masażu klasycznego, specjalne techniki masażu segmentarnego, masażu łącznotkankowego i okostnowego. Podstawą skutecznej terapii segmentarnej jest precyzyjne zlokalizowanie wszystkich chorobowych zmian odruchowych występujących w tkankach: skórnej, łącznej, mięśniowej i okostnej w celu ich usunięcia.

MX2N0481.jpg

Masaż w pediatrii

Cena szkolenia: 2000 PLN

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi. Nauczysz się na nim masażu Shantala, masażu przyrządowego w celu stymulacji sensomotorycznej, aktywizacji odruchów ustno-twarzowych, masażu punktów głębokotkankowych - pobudzenie wrażeń proprioreceptywnych.

Kontuzja sportowa

Masaż sportowy

Cena szkolenia: 2000 PLN

Kurs masażu sportowego skierowany jest do osób pragnących pracować ze sportowcami. Na kursie poznasz rodzaje masaży sportowych: podtrzymujący (kondycyjny), przedstartowy, międzystartowy, treningowy powysiłkowy, restytucyjno - odnawiający. Poznasz też skuteczne sposoby z radzeniem sobie z najczęstszymi kontuzjami sportowymi oraz dodatkowe terapie. Kurs obejmuje analizę pracy z różnymi dyscyplinami sportu z uwzględnieniem anatomii i fizjologii wysiłku fizycznego.

Image by Katherine Hanlon

Terapia bańką chińską w jednostkach

chorobowych

Cena szkolenia: 1200 PLN

Terapia bańką chińską to nie tylko nauka masażu, ale również umiejętne zastosowanie terapeutyczne baniek podczas pracy z pacjentem. Na szkoleniu dowiesz się o sposobie pracy z bańką przy najczęściej spotykanych schorzeniach. Poznasz rodzaje baniek od tych gumowych, przez próżniowe bezogniowe czy powięziowe.

twarzowy

Masaż Gua Sha w jednostkach chorobowych

Cena szkolenia: 2000 PLN

Gua sha (scraping) jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej, efektywna, klasyczna technika lecznicza. "Gua” oznacza skrobać/pocierać, natomiast „sha” oznacza „patogen”. Zabieg Gua Sha polega na usuwaniu patogenu (zastoju, bólu, nagromadzenia) stosując technikę skrobania/pocierania naoliwionej skóry odpowiednim narzędziem.

lymphatic-1.jpg

Manualny drenaż limfatyczny

Cena szkolenia: 2000 PLN

Manualny drenaż limfatyczny (MDL) to rodzaj specjalistycznego sprężystego odkształcania tkanek w terapii obrzęków i dysfunkcji struktur układu limfatycznego. Na kursie poznasz dwie koncepcje terapeutyczne opracowania właściwej kolejności działów wodnych zapewniające skuteczną reakcję ze strony układu limfatycznego i odprowadzenie obrzęków z kończyn górnych i dolnych. Drenaż po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych w innych rejonach ciała.

Szczęśliwe dziecko

Masaż Shantala

Cena szkolenia: 1500 PLN

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi, fizjoterapeutów, pielęgniarek, pediatrów, rodziców i opiekunów. Nauczysz się na nim metodyki wykonania masażu Shantala według koncepcji jej twórcy Frederique'a Leboyer'a.

Masaż pleców

Terapia punktów spustowych

Cena szkolenia: 1500 PLN

Masaż punktów spustowych opiera się na opracowaniu i wynajdywaniu punktów bolesnych rozsianych na całym ciele. Punkt spustowy to nadmiernie drażliwe miejsce w obrębie mięśnia szkieletowego, związane z wrażliwym palpacyjnie miejscem wyczuwalnym w napiętym paśmie mięśniowym. Celem terapii jest uwolnienie od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Terapia punktów spustowych często widnieje również pod nazwą terapii mięśniowo - powięziowej.

masaż

Zabiegi SPA - intensywny

Cena szkolenia: 2000 PLN

Trzy-dniowe szkolenie Zabiegi SPA skierowane jest do osób, które planują związać swoją przyszłość z branżą hotelarską, pracą w Spa lub poszerzyć ofertę zabiegową we własnym gabinecie kosmetycznym.
Program wzbogacony jest o informacje marketingowe ‒ dowiesz się w jaki sposób ulepszyć obsługę klienta oraz jakie są skuteczne techniki sprzedaży kosmetyków detalicznych. Podczas szkolenia poznasz takie masaże jak: masaż kamieniami, stemplami ziołowymi, masaż relaksacyjny, body wrapping detoksykujący oraz masaż liftingujący twarzy I stopnia. 

miód.jpg

Rosyjski masaż miodem

Cena szkolenia: 1000 PLN

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Masaż miodem jest zabiegiem wygładzającym oraz detoksykującym ciało. Idealny dla osób pragnących ujędrnić oraz wymodelować sylwetkę. Miód nawilża, poprawia ukrwienie oraz działa antyseptycznie.