top of page
witaj.jpg

Witaj...

...w naszym świecie, gdzie masaż jest podstawą wszelkich działań!

SZKOLENIA I KURSY


​Dokształcanie to świetna okazja do rozszerzenia swoich umiejętności i kompetencji. Każdy nasz kurs i szkolenie przygotowujemy ze starannością i profesjonalizmem. Szkolimy osoby, które ukończyły szkoły medyczne: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, fizjoterapeuta, kosmetolog, pielęgniarki i pielęgniarzy, lekarzy. Dopuszczamy do szkoleń osoby, które są w trakcie studiów lub nauki w szkołach o profilach medycznych.

Uczestnicy otrzymują po szkoleniu:
  • certyfikat
  • skrypt szkoleniowy
  • na życzenie zaświadczenie MEN (dokument wydawany na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, uprawniający do pracy w zakresie zagadnień objętych kursem)

W trakcie szkoleń całodniowych oraz dłuższych zapewniamy obiad w cenie szkolenia.

Zapisy na szkolenia:
kontakt@maseko.net lub przez formularz zgłoszeniowy.
Przy zapisach obowiązkowy zadatek w wysokości 20% wartości szkolenia.

Bank Millenium SA
Maseko Marta Piechowska
nr: 23 1160 2202 0000 0003 2563 1427
w tytule prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska, szkolenia oraz daty

Wystawiamy faktury VAT po wcześniejszej informacji (minimum 7 dni przed szkoleniem)

Szkolenia odbywają się w Medycznej Policealnej Szkole "EduMedica" w Pabianicach. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem w innym miejscu napisz do nas. Przyjeżdżamy również do firm i szkolimy na miejscu. Jeśli chcesz przeszkolić swoich pracowników w miejscu pracy z Maseko jest to możliwe!

Maseko to firma świadcząca usługi szkoleniowe z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.10/00070/2019.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz Instagramie - znajdą tam Państwo informacje o zbliżających się szkoleniach oraz zapisanie się do naszego newslettera.

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie wypełnij formularz kontaktowy

Zapisz się na szkolenie!
arrow&v
Prześlij plik

Dziękujemy za zgłoszenie!

323098708_504468701809940_5251406706347094849_n.png