top of page
witaj.jpg

Witaj...

...w naszym świecie, gdzie masaż jest podstawą wszelkich działań!

SZKOLENIA I KURSY


​Dokształcanie to świetna okazja do rozszerzenia swoich umiejętności i kompetencji. Każdy nasz kurs i szkolenie przygotowujemy ze starannością i profesjonalizmem. Szkolimy osoby, które ukończyły szkoły medyczne: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, opiekun medyczny, fizjoterapeuta, kosmetolog, pielęgniarki i pielęgniarzy, lekarzy. Dopuszczamy do szkoleń osoby, które są w trakcie studiów lub nauki w szkołach o profilach medycznych.

Uczestnicy otrzymują po szkoleniu:
  • certyfikat
  • obszerny skrypt szkoleniowy

W trakcie szkoleń całodniowych oraz dłuższych zapewniamy obiad w cenie szkolenia.

Zapisy na szkolenia:
kontakt@maseko.net lub przez formularz zgłoszeniowy.
Przy zapisach obowiązkowy zadatek w wysokości 20% wartości szkolenia.

Bank Millenium SA
Maseko Marta Piechowska
nr: 23 1160 2202 0000 0003 2563 1427
w tytule prosimy o wpisanie: imienia, nazwiska, szkolenia oraz daty

Wystawiamy faktury VAT po wcześniejszej informacji (minimum 7 dni przed szkoleniem)

Szkolenia odbywają się w różnych miejscach na terenie Polski. Przyjeżdżamy również do firm i szkolimy na miejscu. Jeśli chcesz przeszkolić swoich pracowników w miejscu pracy z Maseko jest to możliwe!

Maseko to firma świadcząca usługi szkoleniowe z zakresu masażu i odnowy biologicznej. Wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.10/00070/2019.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz Instagramie - znajdą tam Państwo informacje o zbliżających się szkoleniach oraz zapisanie się do naszego newslettera.

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie wypełnij formularz kontaktowy

Zapisz się na szkolenie!
Prześlij plik

Dziękujemy za zgłoszenie!

Young woman with half of face with muscles structure under skin..jpg

Terapia kostno-mięśniowa twarzy

Cena szkolenia: 3000 PLN

Szkolenie "Terapia kostno-mięśniowa twarzy" to kompleksowy program, który łączy w sobie wiedzę z zakresu anatomii człowieka, jogi twarzy oraz terapii kostno-mięśniowej. Nasza metoda opiera się na zasadzie tensegracji tkanek, czyli harmonijnego współdziałania mięśni, kości i innych struktur twarzy. Program szkolenia składa się z 8 bloków tematycznych, które krok po kroku wprowadzają uczestników w tajniki terapii kostno-mięśniowej twarzy.

Akupunktura

Akupunktura kosmetyczna twarzy

Cena szkolenia: 3000 PLN

W miarę starzenia się organizmu, produkcja kolagenu jest mniejsza, co prowadzi do wysuszenia skóry i powstawania zmarszczek. Stymulacja igłami zwiększa lokalny przepływ krwi do twarzy, co pomaga nawilżyć skórę i daje efekt promiennej cery. Akupunktura może również poprawić równowagę hormonalną i trawienie, jak również zmniejszyć stres, co z kolei minimalizuje problemy skórne, takie jak trądzik pospolity czy różowaty.

Masaż szyi akupresury

Indyjski Masaż Głowy

Cena szkolenia: 1500 PLN

W filozofii ajurwedy uważa się, że umysł i ciało są ze sobą powiązane i dzięki temu mogą na siebie oddziaływać. Dzięki tej teorii rozumie się, że indyjski masaż głowy może nie tylko zmniejszyć napięciowe bóle głowy i poprawić samopoczucie fizyczne, ale może także poprawić samopoczucie psychiczne i emocjonalne.

IMG_0458.jpg

Face Lift-tape

Cena szkolenia: 1800 PLN

Profesjonalne 1-dniowe szkolenie z plastrowania twarzy w celach estetycznych. Podczas szkolenia poznasz 6 różnych technik pracy od mięśniowej po przestrzenną. Poznaj nieinwazyjną metodę liftingu twarzy.

image012.jpg

Joga Twarzy

Cena szkolenia: 2000 PLN

Joga twarzy to dwudniowe szkolenie, na którym nauczysz się jak pracować z mięśniami twarzy. Poznasz anatomię obszaru twarzy oraz najczęstsze problemy estetyczne, na które joga twarzy ma rozwiązanie. Na kursie również nauka robienia peelingów, toników i masek do twarzy.

Masaż głowy

Liftingujący masaż twarzy I stopnia

Cena szkolenia: 1800 PLN

Kurs dla kosmetologów i masażystów, którzy chcą poprawić zdolności manualne dłoni w pracy z tkankami twarzy. W trakcie kursu poznasz mechanizmy starzenia się skóry, anatomię twarzy (układ mięśniowy, układ limfatyczny, układ krwionośny) czy rodzaje zmarszczek. Kurs jest przygotowaniem do masażu liftingującego II stopnia czyli masażu inspirowanego masażem Kobido.

Relaksujący masaż

Liftingujący masaż twarzy II stopnia
Masaż Kobido

Cena szkolenia: 2200 PLN

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Zaawansowane techniki masażu twarzy. Prawie 90 chwytów i technik w celu jeszcze lepszych efektów. 90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej z powodu zaawansowanych technik manualnych.

rBVaSVu2I72AdNatAAItziL4WtE225.jpg

Masaż Gua Sha twarzy

Cena szkolenia: 1800 PLN

Gua sha (scraping) jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej, efektywna, klasyczna technika lecznicza. "Gua” oznacza skrobać/pocierać, natomiast „sha” oznacza „patogen”. Zabieg Gua Sha polega na usuwaniu patogenu (zastoju, bólu, nagromadzenia) stosując technikę skrobania/pocierania naoliwionej skóry odpowiednim narzędziem.

Facial-Cupping.jpg

Masaż bańką chińską twarzy

Cena szkolenia: 1500 PLN

Masaż bańką chińską twarzy to nie tylko masaż liftingujący, ale również zabieg mocno rozluźniający. Na kursie poznasz techniki pracy ze skórą w celu jej liftingu, a nie rozciągnięcia skóry! Tematyka szkolenia obejmuje również automasaż. Kurs rekomendowany dla kosmetologów, masażystów, terapeutów spa.

Wellness and spa. Massage. Masseur massaging her back rubber Chinese bubble..jpg

Masaż bańką chińską ciało

Cena szkolenia: 1000 PLN

Masaż bańką chińską ciała to nie tylko masaż antycellulitowy, ale również zabieg mocno rozluźniający. Na kursie poznasz techniki pracy ze skórą w celu jej wygładzenia, a nie rozciągnięcia skóry! Tematyka szkolenia obejmuje również automasaż. Kurs rekomendowany dla kosmetologów, masażystów, terapeutów spa. Masaż prawidłowo wykonany jest bezbolesny!

Leczenie akupunktura

Masaż twarzy Jacquet'a

Cena szkolenia: 1500 PLN

Kurs przeznaczony dla kosmetologów. Masaż ten wykonujemy na cerze problematycznej, trądzikowej, tłustej. Opracowany przez francuskiego dermatologa dr Jacquet Leonard Marie Lucien.

images.jpg

Terapia stawiania baniek ogniowych

Cena szkolenia: 1000 PLN

Stawianie baniek jest metodą leczenia, która wzmacnia siły samoleczące organizmu. Dobrze opanowana umiejęnosć stawiania baniek możę być z powodzeniem traktowana jako rozszerzenie metod medycznych. Podczas szkolenia opanujecie metodykę wykonania zabiegu oraz poznacie najczęstsze jednostki chorobowe, przy których stawia się bańki wraz z protokołami zabiegowymi.

4__segment_reflex_masaz_4a1103.jpg

Masaż segmentarny

Cena szkolenia: 2000 PLN

Masaż segmentarny opiera się na neurofizjologicznych powiązaniach między określonymi obszarami skóry, tkanki łącznej i mięśniowej, naczyniami a narządami wewnętrznymi, które są unerwione przez ten sam segment rdzenia kręgowego. W masażu segmentarnym wykorzystuje się techniki masażu klasycznego, specjalne techniki masażu segmentarnego, masażu łącznotkankowego i okostnowego. Podstawą skutecznej terapii segmentarnej jest precyzyjne zlokalizowanie wszystkich chorobowych zmian odruchowych występujących w tkankach: skórnej, łącznej, mięśniowej i okostnej w celu ich usunięcia.

MX2N0481.jpg

Masaż w pediatrii z elementami terapii sensorycznej

Cena szkolenia: 2000 PLN

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi. Nauczysz się na nim masażu Shantala, masażu przyrządowego w celu stymulacji sensomotorycznej, aktywizacji odruchów ustno-twarzowych, masażu punktów głębokotkankowych - pobudzenie wrażeń proprioreceptywnych.

Kontuzja sportowa

Masaż sportowy

Cena szkolenia: 2000 PLN

Kurs masażu sportowego skierowany jest do osób pragnących pracować ze sportowcami. Na kursie poznasz rodzaje masaży sportowych: podtrzymujący (kondycyjny), przedstartowy, międzystartowy, treningowy powysiłkowy, restytucyjno - odnawiający. Poznasz też skuteczne sposoby z radzeniem sobie z najczęstszymi kontuzjami sportowymi oraz dodatkowe terapie. Kurs obejmuje analizę pracy z różnymi dyscyplinami sportu z uwzględnieniem anatomii i fizjologii wysiłku fizycznego.

Image by Katherine Hanlon

Terapia bańką chińską w jednostkach
chorobowych

Cena szkolenia: 1500 PLN

Terapia bańką chińską to nie tylko nauka masażu, ale również umiejętne zastosowanie terapeutyczne baniek podczas pracy z pacjentem. Na szkoleniu dowiesz się o sposobie pracy z bańką przy najczęściej spotykanych schorzeniach. Poznasz rodzaje baniek od tych gumowych, przez próżniowe bezogniowe czy powięziowe.

twarzowy

Masaż Gua Sha w jednostkach chorobowych

Cena szkolenia: 2000 PLN

Gua sha (scraping) jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej, efektywna, klasyczna technika lecznicza. "Gua” oznacza skrobać/pocierać, natomiast „sha” oznacza „patogen”. Zabieg Gua Sha polega na usuwaniu patogenu (zastoju, bólu, nagromadzenia) stosując technikę skrobania/pocierania naoliwionej skóry odpowiednim narzędziem.

lymphatic-1.jpg

Manualny drenaż limfatyczny

Cena szkolenia: 2000 PLN

Manualny drenaż limfatyczny (MDL) to rodzaj specjalistycznego sprężystego odkształcania tkanek w terapii obrzęków i dysfunkcji struktur układu limfatycznego. Na kursie poznasz dwie koncepcje terapeutyczne opracowania właściwej kolejności działów wodnych zapewniające skuteczną reakcję ze strony układu limfatycznego i odprowadzenie obrzęków z kończyn górnych i dolnych. Drenaż po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych w innych rejonach ciała.

Szczęśliwe dziecko

Masaż Shantala

Cena szkolenia: 1500 PLN

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi, fizjoterapeutów, pielęgniarek, pediatrów, rodziców i opiekunów. Nauczysz się na nim metodyki wykonania masażu Shantala według koncepcji jej twórcy Frederique'a Leboyer'a.

Masaż pleców

Terapia punktów spustowych

Cena szkolenia: 2000 PLN

Masaż punktów spustowych opiera się na opracowaniu i wynajdywaniu punktów bolesnych rozsianych na całym ciele. Punkt spustowy to nadmiernie drażliwe miejsce w obrębie mięśnia szkieletowego, związane z wrażliwym palpacyjnie miejscem wyczuwalnym w napiętym paśmie mięśniowym. Celem terapii jest uwolnienie od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Terapia punktów spustowych często widnieje również pod nazwą terapii mięśniowo - powięziowej.

masaż

Zabiegi SPA - intensywny

Cena szkolenia: 2000 PLN

Trzy-dniowe szkolenie Zabiegi SPA skierowane jest do osób, które planują związać swoją przyszłość z branżą hotelarską, pracą w Spa lub poszerzyć ofertę zabiegową we własnym gabinecie kosmetycznym.
Program wzbogacony jest o informacje marketingowe ‒ dowiesz się w jaki sposób ulepszyć obsługę klienta oraz jakie są skuteczne techniki sprzedaży kosmetyków detalicznych. Podczas szkolenia poznasz takie masaże jak: masaż kamieniami, stemplami ziołowymi, masaż relaksacyjny, body wrapping detoksykujący oraz masaż liftingujący twarzy I stopnia. 

miód.jpg

Rosyjski masaż miodem

Cena szkolenia: 1000 PLN

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Masaż miodem jest zabiegiem wygładzającym oraz detoksykującym ciało. Idealny dla osób pragnących ujędrnić oraz wymodelować sylwetkę. Miód nawilża, poprawia ukrwienie oraz działa antyseptycznie.

gospodarstwa brzuch

Masaż i kinesiotaping kobiety w ciąży i połogu

Cena szkolenia: 1900 PLN

Na 2-dniowym szkoleniu dowiesz się jak masować kobietę w ciąży, ale również poznasz podstawowe techniki tapingu pomocne w okresie ciąży i połogu. Dowiesz się jak pracować z blizną po cesarskim cięciu czy z rozejściem mięśnia prostego brzucha.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi

Cena szkolenia: 1000 PLN

Hot Stone Massage to kurs przeznaczony dla kosmetologów, terapeutów SPA & Wellness oraz osób zajmujących się masażem. Na kursie poznasz techniki pracy z kamieniami wulkanicznymi oraz kamieniami szlachetnymi czakralnymi. Szkolenie wzbogacone o nowe techniki "wyścigu energii".

Masaż bambusowy

Masaż bambusem

Cena szkolenia: 1200 PLN

Masaż pałkami bambusowymi to zabieg orientalny, intensywnie oddziałujący na tkanki. Mocny masaż za pomocą różnej wielkości pałek rozluźnia napięcie mięśniowe, pobudza krążęnie, wygładza skórę i przede wszystkim odpręża.

masaż

Masaż klasyczny I stopnia

Cena szkolenia: 2000 PLN

Poznaj podstawy masażu klasycznego. 90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej. Celem kursu jest profesjonalne przygotowanie osób do pracy jako masażysta w gabinetach odnowy biologicznej i SPA, instytutach kosmetycznych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Masaż pleców

Masaż klasyczny II stopnia

Cena szkolenia: 2000 PLN

Na kursie masażu II stopnia poznasz masaże: izometryczny, kontrlateralny, ipsilateralny, centryfugalny oraz techniki masażu segmentarnego czy masaż relaksacyjny. Dowiesz się jak przeprowadzić diagnostykę i stworzyć poprawnie kartę pacjenta. Wzbogacisz swoją wiedzę o techniki zaawansowane.

323098708_504468701809940_5251406706347094849_n.png

Masaż tajski Moduł I i II

Cena szkolenia: Moduł I 1400 PLN Moduł  II 1400  PLN

Przy wykupie dwóch modułów koszt 2500PLN

Masaż tajski stosowany jest zarówno profilaktycznie jak i jako środek leczniczy. Stanowi doskonałe uzupełnienie standardowych zabiegów terapii manualnej i masażu. Z jego znajomości skorzystać mogą głównie fizjoterapeuci, masażyści, specjaliści odnowy biologicznej, nauczyciele jogi oraz kosmetyczki zajmujące się także masażem.

Masaż stóp

Masaż tajski stóp z elementami refleksologii

Cena szkolenia: 800 PLN

Masaż ten to zabieg relaksacyjny, podczas którego wykorzystuje się olejki oraz naciska główne punkty refleksyjne na stopach.  Według tradycji podaje się, że stymuluje on organizm na poziomie 25 %. Masaż ten przeznaczony jest dla każdego, na „domowy użytek” oraz komercyjnie dla kosmetyczek, masażystów, specjalistów odnowy biologicznej.

Doctor in clinic puts on leech on skin of woman.jpg

Hirudoterapia

Cena szkolenia: 1200 PLN

Zapraszamy na dwudniowy kurs hirudoterapii pod okiem doświadczonego wykładowcy i praktyka dr n med. Agaty Litwinowicz. Podczas szkolenia dowiesz się jak stosować pijawki lekarskie oraz przy jakich schorzeniach są w szczególności pomocne.

bottom of page