SZKOLENIA I KURSY

Dokształcanie to świetna okazja do rozszerzenia swoich umiejętności i kompetencji. Każdy nasz kurs i szkolenie przygotowujemy ze starannością i profesjonalizmem.

Uczestnicy otrzymują zawsze po szkoleniu:

- certyfikat

- zaświadczenie MEN

- skrypt szkoleniowy

Zapisy na szkolenia: kontakt@maseko.net lub przez formularz zgłoszeniowy pod każdym kursem/szkoleniem.

Przy zapisach obowiązkowa zaliczka w wysokości 20% wartości szkolenia.

Wystawiamy faktury VAT.

Jeśli chcesz przeszkolić swoich pracowników w miejscu pracy z Maseko jest to możliwe!

Szkolenia odbywają się w Medycznej Policealnej Szkole "EduMedica" w Pabianicach, Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Łodzi. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem w innym miejscu napisz do nas. Przyjeżdżamy również do firm i szkolimy na miejscu.

Masaż klasyczny I stopnia

 

Poznaj podstawy masażu klasycznego. 90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej. Celem kursu jest profesjonalne przygotowanie osób do pracy jako masażysta w gabinetach odnowy biologicznej i SPA, gabinetach oraz instytutach kosmetycznych, a także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Cena:

800zł

Drenaż limfatyczny

Manualny drenaż limfatyczny (MDL) to rodzaj specjalistycznego sprężystego odkształcania tkanek w terapii obrzęków i dysfunkcji struktur układu limfatycznego. Na kursie poznasz dwie koncepcje terapeutyczne opracowania właściwej kolejności działów wodnych zapewniające skuteczną reakcję ze strony układu limfatycznego i odprowadzenie obrzęków z kończyn górnych i dolnych. Drenaż po mastektomii i wycięciu węzłów chłonnych w innych rejonach ciała.

Cena:

1000 zł

Masaż bańką chińską twarz i ciało

Bańki chińskie są specjalną odmianą baniek próżniowych tworzonych z gumy. Jest to ich nowoczesna, a zarazem bardziej uniwersalna odmiana.Tworzywo sztuczne pozwala na przystawienie ich prawie w każdym miejscu, bez względu na kształt powierzchni. Łatwość użycia oraz możliwość regulacji stopnia zassania sprawia, że bańki można stawiać samemu.

Cena:

400zł

Masaż w pediatrii

 

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi. Nauczysz się na nim masażu Shantala, masażu przyrządowego w celu stymulacji sensomotorycznej, aktywizacji odruchów ustno-twarzowych, masażu punktów głębokotkankowych - pobudzenie wrażeń proprioreceptywnych.

Cena:

690 zł

Rosyjski masaż miodem

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Masaż miodem jest zabiegiem wygładzającym oraz detoksykującym ciało. Idealny dla osób pragnących ujędrnić oraz wymodelować sylwetkę. Miód nawilża, poprawia ukrwienie oraz działa antyseptycznie.

Cena:

800 zł

Dietetyka - kurs podstawowy

Kurs jest przeznaczony dla osób, które są zainteresowane zdrowym odżywianiem lub chcą związać swą przyszłość zawodową z dietetyką.

Cena:

790zł

Liftingujący masaż twarzy II stopnia. Masaż Kobido

Kurs dla doświadczonych terapeutów. Zaawansowane techniki masażu twarzy. Ponad 50 chwytów i technik w celu jeszcze lepszych efektów. 90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej z powodu zaawansowanych technik manualnych.

Cena:

800 zł

Masaż twarzy Gua Sha

Gua-sha (scraping)jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej, efektywna, klasyczna technika lecznicza.Gua” oznacza skrobać/pocierać, natomiast „sha” oznacza „patogen”. Zabieg gua-sha polega na usuwaniu patogenu (zastoju, bólu, nagromadzenia) stosując technikę skrobania/pocierania naoliwionej skóry.

Cena:

600 zł

Masaż klasyczny II stopnia

 

Na kursie masażu II stopnia poznasz masaże: izometryczny, kontrlateralny, ipsilateralny, centryfugalny oraz techniki masażu segmentarnego czy masaż relaksacyjny. Dowiesz się jak przeprowadzić diagnostykę i stworzyć poprawnie kartę pacjenta. Wzbogacisz swoją wiedzę o techniki zaawansowane.

Cena:

1000 zł

Masaż sportowy

 

Kurs masażu sportowego skierowany jest do osób pragnących pracować ze sportowcami. Na kursie poznasz rodzaje masaży sportowych: podtrzymujący (kondycyjny), przedstartowy, międzystartowy, treningowy powysiłkowy, restytucyjno - odnawiający. Poznasz też skuteczne sposoby z radzeniem sobie z najczęstszymi kontuzjami sportowymi oraz dodatkowe terapie. Kurs obejmuje analizę pracy z różnymi dyscyplinami sportu z uwzględnieniem anatomii i fizjologii wysiłku fizycznego.

Cena:

1200 zł

Zabiegi SPA - intensywny

 

Szkolenie Zabiegi SPA skierowane jest do osób, które planują związać swoją przyszłość z branżą hotelarską, pracą w Spa lub poszerzyć ofertę zabiegową we własnym gabinecie kosmetycznym.
Program wzbogacony jest o informacje marketingowe ‒ dowiesz się w jaki sposób ulepszyć obsługę klienta oraz jakie są skuteczne techniki sprzedaży.


 

Cena:

1500 zł

Masaż Shantala

 

Kurs skierowany do osób pracujących z dziećmi, fizjoterapeutów, pielęgniarek, pediatrów, rodziców i opiekunów. Nauczysz się na nim metodyki wykonania masażu Shantala według koncepcji jej twórcy Frederique'a Leboyer'a.

Cena:

700 zł

Masaż kamieniami

Hot Stone Massage to kurs przeznaczony dla kosmetologów, terapeutów SPA & Wellness oraz osób zajmujących się masażem. Na kursie poznasz techniki pracy z kamieniami wulkanicznymi.

Cena:

500 zł

Liftingujący masaż bańką chińską

Masaż bańką to nie tylko sama praca za pomocą baniek, ale liczne techniki manualne tworzące integralna całość masażu twarzy mające na celu modelowanie, drenaż i lifting oraz poprawę jakości skóry. W trakcie szkolenia poznasz też proste ćwiczenia jogi twarzy, aby efekty zabiegu były skuteczne i trwały jak najdłużej.

Cena:

500 zł

Terapeutyczny masaż twarzy Jacquet'a

Kurs przeznaczony dla kosmetologów. Masaż ten wykonujemy na cerze problematycznej, trądzikowej, tłustej. Opracowany przez francuskiego dermatologa dr Jacquet Leonard Marie Lucien.

Cena:

500 zł

Masaż segmentarny

Masaż segmentarny opiera się na neurofizjologicznych powiązaniach między określonymi obszarami skóry, tkanki łącznej i mięśniowej, naczyniami a narządami wewnętrznymi, które są unerwione przez ten sam segment rdzenia kręgowego. W masażu segmentarnym wykorzystuje się techniki masażu klasycznego, specjalne techniki masażu segmentarnego, masażu łącznotkankowego i okostnowego. Podstawą skutecznej terapii segmentarnej jest precyzyjne zlokalizowanie wszystkich chorobowych zmian odruchowych występujących w tkankach: skórnej, łącznej, mięśniowej i okostnej w celu ich usunięcia.

Cena:

1500 zł

Trigger Point Therapy

Masaż punktów spustowych opiera się na opracowaniu i wynajdywaniu punktów bolesnych rozsianych na całym ciele. Punkt spustowy to nadmiernie drażliwe miejsce w obrębie mięśnia szkieletowego, związane z wrażliwym palpacyjnie miejscem wyczuwalnym w napiętym paśmie mięśniowym. Celem terapii jest uwolnienie od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Terapia punktów spustowych często widnieje również pod nazwą terapii mięśniowo - powięziowej.

Cena:

850zł

Masaż stemplami ziołowymi "Pantai Luar"

 

Rodzaj tajskiego masażu przy użyciu aromatycznych stempli. Wypełnione ziołami stemple zostają zanurzone w ciepłym oleju. Masaż rozgrzewa i rozluźnia napięte mięśnie i stawy. Na kursie dowiesz się podstaw filozofii ajurwedy, nauczysz się wykonywać stemple ziołowe w zależności od rodzaju doshy.

Cena:

1200 zł

Masaż muszlami Lava Shells™

Poznaj tajniki masażu prosto z Filipin. Specjalne muszle wykorzystane do masażu rozgrzewają się same. Muszle Lava Shells™ są specjalnie szlifowane i piaskowane dzięki czemu ich powierzchnia jest gładka i miła w dotyku. Masaż wykonany za pomocą muszli daje niezapomniane odczucia.

Cena:

1200 zł

Masaż bambusem

Masaż pałkami bambusowymi to zabieg orientalny, intensywnie oddziałujący na tkanki. Mocny masaż za pomocą różnej wielkości pałek rozluźnia napięcie mięśniowe, pobudza krążęnie, wygładza skórę i przede wszystkim odpręża.

Cena:

600zł

Liftingujący masaż twarzy I stopnia

Kurs dla kosmetologów i masażystów, którzy chcą poprawić zdolności manualne  dłoni w pracy z tkankami twarzy. W trakcie kursu poznasz mechanizmy starzenia się skóry, anatomię twarzy (układ mięśniowy, układ limfatyczny, układ krwionośny) czy rodzaje zmarszczek.

Cena:

600 zł

Drenaż limfatyczny twarzy

Kurs dla osób pracujących z osobami mającymi opuchnięcia, retencję wody w obszarze twarzy. Poznasz manualne techniki w oparciu o anatomię układu limfatycznego twarzy.

Cena:

500 zł

​© 2023  Proudly created with Wix.com