OMASEKO/ABOUTMASEKO

Maseko powstało z szacunku do drugiego człowieka oraz środowiska, w którym żyjemy. To połączenie słów 'masaż' i 'ekologia' (mas-eko), czyli tego co jest sercem Maseko. Pragnę pomagać innym poprzez zabiegi i terapie, u których podstaw stoi zdrowe odżywianie, aktywność ruchowa oraz masaż. Natura obdarzyła nas substancjami, które chronią i leczą nasz organizm, dlatego misją Maseko jest praca z ciałem wyłącznie na naturalnych substancjach i składnikach. Pozwól mi zadbać o Twój kręgosłup, zdrowy wygląd skóry twarzy i ciała.

Jesteś w dobrych rękach.

Zaufaj Maseko.

Marta Piechowska (Pokorska)

1/10

OMNIE/ABOUT ME

Marta

Rehabilitantka ruchowa ze specjalnością: Masaż i odnowa biologiczna oraz Gimnastyka korekcyjna. Licencjonowana instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością: Fitness. Nauczyciel akademicki na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel w medycznej policealnej szkole "EduMedica" w Pabianicach. Szkoleniowiec od lat związany z Centrum Dystrybucyjno-Szkoleniowym Kosmetyki Profesjonalnej "Anandra" w Łodzi. Autorka artykułów związanych z masażem dla czasopisma kosmetycznego "Cabines" oraz artykułów naukowych publikowanych w kraju i na świecie. Miłośniczka masażu, naturalnej kosmetyki oraz jogi. Swój najważniejszy tytuł "Mama" otrzymała 7 lata temu.

kontakt@maseko.net

Please reload

WSPÓŁPRACA/PARTNERSHIP

Jesteś masażystą, fizjoterapeutą, kosmetologiem? Chciałbyś zasilić zespół Maseko i pracować pod naszym logo w swoim mieście? Napisz na kontakt@maseko.net w tytule wpisując "współpraca".