top of page
witaj.jpg

Witaj...

...w naszym świecie, gdzie masaż jest podstawą wszelkich działań!

DARMOWE WEBINARY

...to okazja do poszerzania wiedzy i sprawdzania czy dany temat warto pogłębiać. Do przygotowania webinarów zostają zapraszani różni goście z dziedziny rehabilitacji, masażu, kosmetologii, medycyny estetycznej czy dietetyki.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zapisów!
Zapraszamy serdecznie
dr Marta Piechowska

Zapisz się na naszą listę mailingową

Niech nigdy nie ominie Cię żadna nowinka

Darmowe webinary

 • Automasaż qigong
  RSVP zamknięte
  czw., 15 wrz
  Praktyka on-line
  15 wrz 2022, 19:00 – 20:15
  Praktyka on-line
  Automasaż qigon reguluje krążenie Qi (bioelektryczności) i krwi w ciele oraz przywraca je do naturalnie zdrowego stanu. Pomaga zachować zdrowie i pozwala na spowolnienie postępującego z wiekiem procesu degeneracji ciała.
 • Dokumentacja masażysty - o czym należy pamiętać?!
  RSVP zamknięte
  pon., 12 wrz
  Darmowy Webinar
  12 wrz 2022, 19:00 – 20:00
  Darmowy Webinar
  Ważnym aspektem pracy masażysty jest prowadzona przez niego dokumentacja zabiegowa. Na wykładzie zostaną omówione poszczególne dokumenty, które należy opracować, aby proponowane masaże były bezpieczne zarówno dla pacjenta, jak i masażysty!
 • Sztuka robienia stempli ziołowych
  RSVP zamknięte
  wt., 27 lip
  Darmowy webinar
  27 lip 2021, 18:00 – 18:40
  Darmowy webinar
  System ajurwedyjski ma całą gamę masaży tak olejowych jak i suchych oraz akupresurowych. Wśród nich znajduje się masaż stemplami ziołowymi. Podczas webinaru dowiesz się jak samemu przygotować wartościowe dla skóry stemple ziołowe. Zapraszamy! Zespół Maseko
 • Aromaterapia i masaż
  RSVP zamknięte
  pon., 12 lip
  Darmowy webinar
  12 lip 2021, 19:00 – 19:40
  Darmowy webinar
  Aromatoterapia jest jedną z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny niekonwencjonalnej. Korzysta z sił natury ukrytych w naturalnych roślinnych olejkach eterycznych. Podczas webinaru dowiesz się jak łączyć aromaterapię i masaż. Nie może Was zabraknąć! Zespół Maseko
 • Zmarszczki senne - jak ich uniknąć?
  RSVP zamknięte
  sob., 20 mar
  Darmowy webinar
  20 mar 2021, 18:30 – 19:10
  Darmowy webinar
  Spędzamy jedną trzecią naszego życia podczas snu. Czy wiecie, że 2/3 populacji śpi na boku? Niestety spanie na boku lub brzuchu powoduje ogromny stres skóry twarzy oraz powstawanie zmarszczek określanych jako senne.
 • Terapia bańką w przypadku migren i napięciowego bólu głowy
  13 mar 2021, 18:30 – 19:10
  Darmowy webinar
  Bóle głowy są bez wątpienia coraz częściej pojawiającą się dolegliwością. Przyczyny bólu głowy mogą być bardzo złożone i nie zawsze mają związek z zaburzeniami w obrębie samej głowy. Zapraszam na darmowy webinar dotyczący terapii bańką w przypadku migren i napięciowego bólu głowy.