MASAŻ JACQUET'A

Massage jacquet'a

Kurs przeznaczony dla kosmetologów. Masaż ten wykonujemy na cerze problematycznej, trądzikowej, tłustej. Opracowany przez francuskiego dermatologa dr Jacquet Leonard Marie Lucien. Masaż Jacqueta wykonuje się w celu zmniejszania produkcji łoju, przyspieszenia krążenia krwi i limfy, zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz zapobieganiu powstawania zmarszczek.

90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej!

Grupa docelowa
Kosmetolodzy, masażyści, terapeuci Spa, medycyny estetycznej

Program szkolenia:

 

✅ Historia powstania masażu Jacquet'a

✅ Wskazania i przeciwwskazania do masażu Jcquet'a

✅ Charakterystyka cery tłustej i łojotokowej, zabiegi wspomagające

✅ Techniki masażu Jacquet'a

✅ Efekty i możliwe zastosowanie w kosmetyce

✅ Praktyczna praca na modelkach


Po kursie uczestnik otrzymuje:
- certyfikat
- skrypt szkoleniowy

Cena kursu: 600 zł / osoba ( w cenie szkolenia obiad)

Przy zapisach obowiązkowa bezzwrotna zaliczka w wysokości 20% wartości szkolenia.

Prowadzisz własną działalność i chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu ? Zapraszamy, jeśli tylko przy zapisie na szkolenie podasz dane firmy wystawimy Ci fakturę ;)


Miejsce szkolenia:

 

EduMedica- Policealna Medyczna Szkoła w Pabianicach
Żwirki i Wigury 19A
95-200 Pabianice

 

tel. 798 174 809

edumedica.pabianice@gmail.comILOŚĆ MIEJSC W GRUPIE OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń! W celu zapisu prosimy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz szkoleniowy.

Prowadzący:

mgr Marta Piechowska (Pokorska)

Rehabilitantka ruchowa ze specjalnością masaż i odnowa biologiczna oraz gimnastyka korekcyjna i kompensacyjna. Wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Uczestnik Collegium Masażu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z Masażu Medycznego. Nauczyciel w Medycznej Policealnej Szkole "EduMedica" w Pabianicach. Autorka artykułów naukowych. Od 2011 roku szkoleniowiec prowadzący szkolenia i warsztaty z zakresu fizjoterapii i masaży ciała i twarzy, m.in.:Zwalczanie lipodystrofii typu kobiecego za pomocą kinesiotapingu, kinesiotaping KT1/ KT2, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Masaż klasyczny, Masaż leczniczy (segmentarny, centryfugalny, izometryczny, sportowy, ipsilateralny, drenaż limfatyczny, bańką chińską,automasaż), Masaż relaksacyjny (stemplami, kamieniami bazaltowymi, świecą, miodem, chłodzącymi kulami, czekoladą itp.), Masaż prenatalny, Masaż Shantala. W styczniu 2019 r wszczęła przewód doktorski na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Więcej informacji: http://www.leksykonmasazu.pl/slowko/pokorska-marta/3851

1237608_653513224673579_551343473_n.jpg

Płatności:

Maseko

Millenium Bank SA

23 1160 2202 0000 0003 2563 1427

Wysokość zaliczki: 120zł (uwaga! Zaliczka jest bezzwrotna)

Tytuł: Masaż Jacquet'a Pabianice