top of page
witaj.jpg

Witaj...

...w naszym świecie, gdzie masaż jest podstawą wszelkich działań!

MASAŻ LIFTINGUJĄCY II STOPNIA

LIFTING MASSAGE II-GRADE

Kobido to japoński masaż o zaawansowanych technikach manualnych. Podzielony jest na 4 fazy: drenującą, rozluźniającą szyję i kark, liftingującą i wyciszającą. Techniki te zostały tak dobrane by efekty masażu były zauważalne od razu! Masaż jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i w naturalny sposób pomaga zachować młody wygląd. Liftingujący masaż II stopnia jest inspirowany właśnie tym masażem.

90% szkolenia poświęcone jest części praktycznej z powodu zaawansowanych technik manualnych! Na szkoleniu poznasz 88 chwytów i technik w celu jeszcze lepszych efektów liftingujących.

Nauczanie odbywa się dzięki metodzie opowieści ruchowej, co sprawia, że kolejność wykonywania technik jest zapamiętywana już na szkoleniu.

Grupa docelowa
Fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści, kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej

Jeśli nie czujesz się na siłach, masz małe doświadczenie w pracy manualnej lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z masażem skorzystaj najpierw z naszego szkolenia Masaż Liftingujący I stopnia gdzie poznasz techniki, które przygotują Cię do wykonywania zaawansowanych technik Masażu Liftingującego II stopnia.

Program szkolenia obejmuje część teoretyczną i praktyczną, w tym:

Część teoretyczna

 

✅ Mechanizmy starzenia się skóry

✅ Cera atroficzna a cera zniszczona

✅ Obraz ogólny starzejącej się skóry

✅ Rodzaje zmarszczek

✅ Kierunki pielęgnacji skóry dojrzałej

✅ Anatomia twarzy: układ mięśniowy, układ limfatyczny

✅ Masaż Liftingujący II stopnia - wprowadzenie

✅ Wskazania i Przeciwwskazania w masażu liftingującym II stopnia

✅ Dawkowanie, Zalecenia, Efekty

Część praktyczna
✅ Metodyka wykonania masażu liftingującego II stopnia
✅ Poznanie poszczególnych faz, technik masażu i chwytów
✅ Praktyczna nauka na modelkach co ułatwia pracę na różnych typach skóry, zaoszczędza czas szkolenia i pozwala lepiej opanować techniki
✅ Masaż na zaliczenie kursu oraz test teoretyczny uzyskanych kompetencji


Po kursie uczestnik otrzymuje:
- certyfikat
- skrypt szkoleniowy

-na życzenie zaświadczenie MEN (dokument wydawany na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych, uprawniający do pracy w zakresie zagadnień objętych kursem)

- upominki firmowe

Cena kursu: 1800 zł / osoba (w cenie szkolenia obiad)

Przy zapisach obowiązkowy bezzwrotny zadatek w wysokości 20% wartości szkolenia (360zł).


Prowadzisz własną działalność i chcesz wziąć udział w naszym szkoleniu ? Zapraszamy, jeśli tylko przy zapisie na szkolenie podasz dane firmy wystawimy Ci fakturę ;)

Miejsce szkolenia:

​EduMedica- Policealna Medyczna Szkoła w Pabianicach
Żwirki i Wigury 19A
95-200 Pabianice

tel. 798 174 809

edumedica.pabianice@gmail.com


ILOŚĆ MIEJSC W GRUPIE OGRANICZONA - decyduje kolejność zgłoszeń! W celu zapisu prosimy zapoznać się z regulaminem i wypełnić formularz szkoleniowy.

Prowadząca:

1237608_653513224673579_551343473_n.jpg

dr Marta Piechowska (Pokorska) - rehabilitantka ruchowa ze specjalnością masaż i odnowa biologiczna oraz gimnastyka korekcyjna i kompensacyjna. Wykładowca na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Uczestnik Collegium Masażu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z Masażu Medycznego. Nauczyciel w Medycznej Policealnej Szkole "EduMedica" w Pabianicach. Autorka artykułów naukowych. Od 2011 roku szkoleniowiec prowadzący szkolenia i warsztaty z zakresu fizjoterapii i masaży ciała i twarzy, m.in.:Zwalczanie lipodystrofii typu kobiecego za pomocą kinesiotapingu, kinesiotaping KT1/ KT2, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Masaż klasyczny, Masaż leczniczy (segmentarny, centryfugalny, izometryczny, sportowy, ipsilateralny, drenaż limfatyczny, bańką chińską,automasaż), Masaż relaksacyjny (stemplami, kamieniami bazaltowymi, świecą, miodem, chłodzącymi kulami, czekoladą itp.), Masaż prenatalny, Masaż Shantala. W styczniu 2019 r wszczęła przewód doktorski na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Więcej informacji: http://www.leksykonmasazu.pl/slowko/pokorska-marta/3851

bottom of page